Menu

Content

Drzwi wewnętrzne Eclisse - Warszawa

DRZWI ECLISSE

 

Drzwi wewnętrzne Eclisse - Warszawa 2Kilka słów o drzwiach Eclisse

Eclisse jest firmą, która w głównej mierze zajmuje się produkcjom drzwi przesuwnych, ale w ofercie znajdą się też drzwi rozwierane. Cechą charakterystyczną tego przedsiębiorstwa jest wysoka innowacyjność, każdy produkt wykonywany jest z myślą o jak najistotniejszej funkcji z jednoczesnym zachowaniem estetyki. Drzwi przesuwne dzięki swojej budowie pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca w pomieszczeniu, dzięki czemu nadadzą się szczególnie tam, gdzie liczy się każdy metr. Tak doskonale zagospodarowanie może być jednocześnie urokliwą ozdobą – zwłaszcza w obecnie bardzo modnych minimalistycznych przestrzeniach.

Drzwi wewnętrzne Eclisse - Warszawa 3Dostępne rodzaje drzwi Eclisse

W ofercie znajdują się drzwi przesuwne drewniane oraz szklane. Drewniane zwykle stanowią inwestycję w porządny oraz wytrzymały wyrób, z jednoczesnym eleganckim stylem. Do wyboru jest szeroki wachlarz barw – od popularnego dębu aż po odważniejsze odcienie satynowego orzecha. Istnieje również opcja wykonania ich w jednolitym kolorze dostępnym z katalogu. Zależnie od pozostałej kolorystki całego wnętrza, drzwi można dopasować tak, aby były subtelnym dodatkiem lub wyrazistym elementem.

 

Drzwi wewnętrzne Eclisse - Warszawa 4

Drzwi szklane

Są idealnym rozwiązaniem, jeśli klientowi zależy na lekkości pomieszczenia oraz wrażeniu większej przestrzeni. Tafla szkła sprawia, że więcej światła może wpadać do sąsiadującego pomieszczenia. Dostępne są różne warianty wzoru na szybie, jak i kształty dodatków. Najbardziej charakterystycznym modelem jest Aree, czyli dobra opcja, gdy liczy się optyczne powiększenie przestrzeni, które osiąga się poprzez geometryczne wzory i liniowe sploty.

Modele drzwi Eclisse

Dla jeszcze mocniejszego efektu lekkości pomieszczenia trafnym wyborem jest model Flores – z subtelnym kwiatowym wzorem stanowi idealny hołd dla natury. Oprócz drzwi przesuwnych tak jak wyżej wspomniane są jeszcze drzwi rozwierane z serii Syntesis Lane. Charakteryzują się innowacyjnym rozwiązaniem, a dokładniej mówiąc ukrytymi zawiasami w aluminiowej ościeżnicy. Pozwala to zrealizować efekt ciągłości, malując drzwi na taki sam kolor jak ściana lub wybierając odpowiedni wzór. Wręcz jedynym co ogranicza, jest wyobraźnia osoby odpowiedzialnej za projekt.

 

Więcej informacji o dostępnych produktach tutaj: ECLISSE

Drzwi Eclisse

drzwi-wewnetrzne-...
Image Detail
drzwi-wewnetrzne-...
Image Detail
drzwi-wewnetrzne-...
Image Detail

AGStyle kontakt i mapa dojazdu

AGStyle - DRZWI WEWNĘTRZNE

ul. Bartycka 24/26 paw. 161 oraz 163
00-716 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

pon - pt: 10 00 - 18 00
sob: 9 00 - 15 00

pawilon Handlowy nr. 161 AGSTYLE
535-454-509 Sebastian Młyński
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

pawilon Handlowy nr.163 BLOODWOOD
537-756-740 Łukasz Hurkała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Masz pytania? Pisz, odpowiemy do 24h.

Color I Color II Color III

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/duzyserw/public_html/agstyle.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/duzyserw/public_html/agstyle.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
 Ed Dickson Authentic Jersey